Jigolo Kaydı yapmak için Türkiye’nin en büyük Jigolo Sitesine hoş geldiniz. Jigolo Kaydı artık çok kolay. Bir Jigolo’da olması gereken özellikler bende mevcut ve kendime güvenim sonsuz diyor iseniz, Sizlerde Jigolo olup zevkinizi kazanca dönüştürebilir Olgun Jigolo isteyen bayanlar ile tanışabilirsiniz. Jigolo Kayıt Ol için İletişim bölümünde bulunan Jigolo Kayıt Sayfasını doldurmanız yeterli olucaktır. Numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Kazanç artı keyif. Bu ikisini hedefleyen Jigololar, yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızın başına geçip Jigolo Kayıt Sayfası yazmak ve Jigolo Sitemize ulaşmak. Arayın bilgilendirelim. Hayallerinizi ertelemeniz için hiç bir sebep yok. Jigolo Arayan Bayanların size ulaşabilmesi için Jigolo Kayıt Sayfası’ndaki başvuru formunuzu doldurmanız ve telefon numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır. Gerekli bilgileri size aktararak bu konuda vereceğiniz kararı kolaylaştırmanızı sağlamaya çalışacağız. Göreceksiniz ki, verdiğiniz karardan memnun kalacaksınız. Jigolo Kayıt Sayfası’nda buluşmak üzere.

Jigolo Kayıt Sayfası‘ndaki başvuru formunu doldurduğunuzda talebiniz sistemimizde görünecektir. Tarafımızdan yapılan değerlendirme sonucu olumlu olduğu taktirde yetkili personelimiz size geri dönüş yaparak konu ile ilgili tüm detayları anlatan bir sunum yapacaklardır. Jigololuk hakkında bilmek istediğiniz ne varsa tek tek sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Aldığınız bilgiler ışığında Jigololuk yapmak isterseniz, fotoğraflarınız ve profil bilgileriniz alınarak sisteme kaydınız yapılır. Bu aşamadan sonra 24 saat içerisinde sitemizde Jigolo Kataloğunuz yayınlanmaya başlar.

Türkiye’nin listebaşında yer alan Jigolo Site’miz yaz mevsiminin başlamasıyla birlikte üyelik kontenjanını genişletmiş bulunmaktadır. Jigolo Kayıt Sayfası‘ndaki başvuru formunda yaptığımız olumlu değişikliklerle kaydınız çok daha kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için fotoğraflarınızı ve kullanmak istediğiniz rumuzu da hazırlamayı unutmayın. Fiziksel bilgileriniz, rumuzunuz ve resimleriniz ile müşteri temsilcilerimize ulaşırsanız onlardan da yardım alabilirsiniz.

Jigolo Olmak talebiniz bize ulaştığında, detaylı bilgi ve profil bilgileriniz için Müşteri Temsilcilerimiz size geri dönüş yaparak başvurunuzu değerlendirmeye alırlar. Uygun bulunduğunuz taktirde Jigolo Site’mizdeki ilanınızda profiliniz ve iletişim numaranız yayınlanarak reklamınız yapılır. Bundan sonraki aşama tamamen Jigolo Arayan Bayanlar, Jigolo Arayan Evli Çiftler ve Jigololar arasında yön bulur.

Jigolo Olmak kayıt yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken ayrıntılar olduğunu unutmayın. Bu ayrıntılar profilinizin Jigolo Arayanlar tarafından daha detaylı incelenmesini sağlayacaktır. Gizlilik altında Jigololuk yapmak istiyorum diyerek profilinizde model resimlerinin yayınlanmasını istemeniz mantıklı bir düşünce olmaz. Kendinize ait profesyonel çekim fotoğraflar sizin tanıtımınız için en ideal olanlardır. Kullanacağınız isim konusu bu kadar önem taşımıyor. Gerçek isminizin görüntülenmesini ve bilinmesini istemiyorsanız kendinize uygun bir rumuz seçebilirsiniz.

Üye olmak için Jigolo Kayıt Sayfası’na girdiğinizde telefon numaranızı eksiksiz ve doğru olarak yazmanız çok önemli. Bazı başvurularda bilerek yanlış telefon numarası yazanlar olduğunu görüyoruz. Arkadaşlar madem yanlış telefon numarası yazıcaksınız neden başvuru yapıyorsunuz ki? Jigolo Kayıt Sayfası’ndaki başvuru formuna yazdığınız o yanlış numara mutlaka birine aittir zaten. Değerlendirme yapıp bilgi vermek adına bıraktığınız numarayı aradığımızda karşımıza olayla hiç alakası olmayan kişiler çıkıyor. Bu da malesef sıkıntı yaratıyor. Ciddiyetsiz başvurular yapmanın ne size ne de bize faydası olur. Jigolo Sitesi olarak sizden ricamız asılsız başvurular yapmayınız lütfen.

 

 

 

jigolo-kayıt-sayfasıjpg
Platin İlanlar

Alev – Bolu
Zeyno – Niğde
Yeliz – Antalya


Gold İlanlar

Buse – Karabük
Feyza – Nevşehir
Desperado Türkiye


Silver İlanlar

Beste – Bartın
Sinem – Aksaray
Fuat – Mardin

Rastgele İlanlar

Burcu – Tekirdağ
Pelin – Siirt
Jigololar İtiraf Ediyor

TOPlist

jigolo
Rss site haritası rss